Tel. 24h/7: 693 503 720

MPUK Sp. z o.o. wyróżniony podczas IV Charytatywnego Balu Weterana w Jabłonnie

MPUK wyróżniony podczas Charytatywnego Balu

10 lutego 2018 roku, Pałac w Jabłonnie rozbłysnął blaskiem setek fleszy. W ostatnią sobotę tegorocznego karnawału odbył się bowiem kolejny, czwarty już Charytatywny Bal Weterana organizowany przez Fundację na rzecz weteranów misji zagranicznych „NIKT NIE ZOSTAJE”. Wśród wyróżnionych przez organizatorów gości znalazł się Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o., Pan Andrzej Relidzyński.

W corocznym balu organizowanym przez Fundację „NIKT NIE ZOSTAJE” wraz z podopiecznymi bawili się mecenasi, sponsorzy i partnerzy wspierający statutowe przedsięwzięcia realizowane na rzecz najbardziej potrzebujących weteranów oraz ich rodzin. Sobotniego wieczoru odbyła się również licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców, której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla poszkodowanych żołnierzy biorących udział w misjach poza granicami państwa.

Zarząd Fundacji „NIKT NIE ZOSTAJE” podczas wydarzenia w Jabłonnie przyznał również statuetki oraz medale w ramach podziękowania za zasługi we wspieraniu weteranów. Wśród wyróżnionych osób znalazł się Pan Andrzej Relidzyński, Prezes MPUK Sp. z o.o.

Dopełnieniem wydarzeń w Pałacu w Jabłonnie była loteria fantów oraz występy wokalne.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wspierania działalności na rzecz poszkodowanych w misjach zagranicznych żołnierzy oraz zapoznania się ze stroną Fundacji „NIKT NIE ZOSTAJE”.

Link do materiału informacyjnego w TV Polsat (27:47 min.)

http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20180116-wydarzenia-2200_6597177/

Mpuk certyfikat
MPUK wyrozniony podczas Charytatywnego Balu 2