Tel. 24h/7: 693 503 720

MPUK

Galeria MPUK 13

MPUK Sp. z o.o. po kilku przekształceniach jest jednym z najstarszych i największych zakładów pogrzebowych w Warszawie – pomimo znacznej konkurencji, jaka pojawiła się po przekształceniach początku lat 90-tych ubiegłego stulecia. W oparciu o prawie 80-letnie doświadczenie MPUK wyspecjalizował się w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych. Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju: świeckie i wyznaniowe, w obrządku zgodnym z różnymi religiami.

Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia – zawsze jesteśmy gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem.

Posiadamy wiele placówek na terenie całej Warszawy, dzięki czemu nasza lokalizacja jest zawsze dogodna dla osób poszukujących naszej pomocy. W razie potrzeby możemy również spotkać się w domu klienta lub w innym wskazanym miejscu.

Pomagamy przejść przez trudny czas pożegnania z najbliższymi na każdy możliwy sposób, reprezentujemy także naszych klientów w urzędach i kancelariach (m. in. pomagamy w formalnościach związanych z zakupem miejsc na cmentarzach). Świadczymy usługi pogrzebowe zgodnie z życzeniem, organizujemy pogrzeby zarówno w kościołach, jak i różnych domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań.

Warszawska firma MPUK Sp. z o.o. to synonim wieloletniego doświadczenia połączonego z nowoczesnym spojrzeniem na branżę funeralną. Od 1945 roku organizujemy ceremonie pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy i innych mazowieckich miejscowości. Klienci powierzają nam ostatnią drogę swoich najbliższych – a my gwarantujemy, że mogą nam zaufać w tak ważnej misji.

Galeria MPUK 11

Historia

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych. Jesteśmy jednym z najstarszych i największych zakładów pogrzebowych w Warszawie – organizacją pogrzebów zajmujemy się już od 1945 roku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia: zawsze gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem w trudnych dla Państwa chwilach. Warszawskie domy pogrzebowe MPUK znajdują się w wielu dzielnicach miasta, m.in. w Śródmieściu, na Mokotowie, Pradze, Woli, Bielanach, dzięki czemu łatwo wybrać najbardziej dogodną lokalizację. Ponadto możemy zaproponować spotkanie w domu Klienta lub innym wskazanym miejscu.

Historia firmy pogrzebowej MPUK Sp. z o.o.

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat działalności wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu usług pogrzebowych w pełnym zakresie czyli tak, aby każdy z naszych Klientów mógł pożegnać bliską osobę godnie i z należytym szacunkiem. Przeprowadzamy wszystkie czynności związane z pochówkiem: od przygotowania zmarłej osoby do ostatniej drogi, poprzez zadbanie o przebieg ceremonii pogrzebowej, aż po dodatkowe usługi, takie jak pomoc w przygotowaniu konsolacji. Wszystkie etapy organizacji pogrzebu omawiamy z Klientem. Wiemy o tym, że niełatwo znaleźć w Warszawie tanie usługi pogrzebowe – my gwarantujemy godną posługę niezależnie od Państwa możliwości finansowych. Jesteśmy w stanie przygotować piękną oprawę pogrzebu nawet wówczas, gdy przeznaczony na nią budżet jest ograniczony. MPUK to nie bez powodu zakład pogrzebowy polecany wśród mieszkańców Warszawy.

Galeria MPUK 7

Prawie 80 lat doświadczenia w organizacji pogrzebów

Organizujemy piękne i zapadające w pamięć pogrzeby każdego rodzaju: świeckie i wyznaniowe (w obrządku zgodnym z różnymi religiami), tradycyjne oraz urnowe, zarówno w kościołach, jak i domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań. Robimy wszystko, co możemy, by ułatwić Klientom przejście przez trudny czas pożegnania z najbliższymi, dlatego reprezentujemy Państwa także w urzędach i kancelariach (m.in. pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zakupem miejsc na cmentarzach).

Początki historii naszej firmy sięgają aż 1945 roku, kiedy powołany został Miejski Zakład Pogrzebowy.

W 1951 roku zakład przekształcono w przedsiębiorstwo państwowe i nadano mu nazwę Miejskiego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego.

W 1976 roku zmieniono jego nazwę na Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.

Od 2002 roku w wyniku przekształceń własnościowych MPUK jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym udziałowcem i właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Władze firmy

PREZES ANDRZEJ RELIDZYŃSKI

PREZES ANDRZEJ RELIDZYŃSKI

Absolwent Krajowej Szkoły Administracji Publicznej o specjalności prawo i ekonomia. Od roku 1997 związany był z Ministerstwem Skarbu Państwa, w którym pełnił funkcje radcy ministra, naczelnika wydziału, a w latach 2007-2016 Dyrektora Departamentu Rekompensat i Udostępniania Akcji.

Ukończył liczne kursy i staże krajowe i zagraniczne z dziedziny zarządzania i finansów spółek, w tym półroczny staż w Ministerstwie Finansów rządu federalnego Kanady w 1996 roku oraz 4-miesięczny kurs Global Business Strategy organizowany przez Canadian Center for Management Development.

Posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim. Posiada bogate doświadczenie jako członek i przewodniczący rad nadzorczych spółek kapitałowych, w tym m.in. PLL LOT S.A. czy OCTAVA NFI S.A.

Początki naszej firmy sięgają 1945 roku, gdy powołano Miejski Zakład Pogrzebowy. Zadaniem Zakładu było organizowanie bieżących pochówków, porządkowanie rozrzuconych po mieście mogił ludności cywilnej, żołnierzy i powstańców warszawskich, opieka nad cmentarzami oraz miejscami pamięci narodowej.

Wraz z szybką odbudową stolicy nastąpił dalszy rozwój zakładu, w tym zaplecze techniczno – produkcyjne. W styczniu 1951 roku decyzją Prezydium Rady Narodowej m. st. Warszawy Zakład przekształcono w przedsiębiorstwo państwowe i nadano mu nazwę Miejskiego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego. Zarządzeniem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z lutego 1976 roku zmieniono jego nazwę na Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, aby w lutym 2002 r. w wyniku przekształceń własnościowych powołać je jako Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym udziałowcem i właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa.