Tel. 24h/7: 693 503 720

Opinie

Dodaj opinię i oceń nas w Google

mpuk google opinie

MPUK
Mokotów

mpuk google opinie

MPUK
Śródmieście

mpuk google opinie

MPUK Żoliborz
Mickiewicza

mpuk google opinie

MPUK
Wola

mpuk google opinie

MPUK
Bielany

mpuk google opinie

MPUK Żoliborz
Powązkowska

mpuk google opinie

MPUK
Praga Północ

mpuk google opinie

MPUK
Praga Południe

mpuk google opinie

MPUK
Targówek

lub dodaj opinię na stronie:

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
25 wpisów.
Ewa Bekier Majcher
Bardzo dziękuję pracownikom MPUK przy ul Nakielskiej 3 za pełną empatii i profesjonalizmu pomoc w pochówku mojej Mamy
Ewa Szenfeld
Dzisiaj odbyła się uroczystość żałobna mojego męża Tomasza Szenfelda. Chciałabym bardzo podziękować firmie MPUK za organizację, kwiaciarni za piękne wieńce, ale szczególne podziękowania dla Mistrza Ceremonii za poprowadzenie całej uroczystości. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem, że Pan Sławomir opowiadał o mężu jakby Go znał. Nie czytał z kartki, a mówił z serdecznością i ciepłem.
Monika Czepik
Kiedy 10 października 2023 roku wchodziłam do zakładu sług pogrzebowych przy ul. Mickiewicza byłam pełna obaw, choć miałam już doświadczenie z tym zakładem w roku 2002 i 2017 , jednak idąc w takie miejsce nie można iść bez emocji. Pani Kierownik Marzena w przemiły i rzeczowy sposób podeszła do mojej osobistej tragedii. W umiejętny sposób doradziła i pokierowała moimi rozterkami, pomogła w trudnych decyzjach. Ciepły i kompetentny pracownik taki jak Pani Marzena jest skarbem dla takiej placówki jak zakład pogrzebowy. A cała ceremonia w kościele jak i na cmentarzu przebiegało bez żadnych najmniejszych problemów. Serdecznie dziękuję.
Ryszard Ostaszewski
W dniu 12 września 2020 r. MPUK Sp. z o.o. zorganizowało pogrzeb mojego taty Jerzego Ostaszewskiego, który odbył się w kościele pod wezwaniem św. Szczepana, a potem na cmentarzu parafialnym w Powsinie. Pracownicy oddelegowani do uczestnictwa w ceremonii wykazali się odpowiednim taktem, opanowaniem i spokojem adekwatnym do sytuacji. Wysoki profesjonalizm działania, znakomita współpraca z pocztem sztandarowym oraz asystą honorową oddziału Wojska Polskiego spowodowała, że pogrzeb przebiegał w sposób płyny i zgodnie z zaplanowanym ceremoniałem. W związku z powyższym pragnę na ręce Zarządu Spółki złożyć serdeczne podziękowania pracownikom uczestniczącym w pogrzebie, obsłudze biura za kompleksowe i znakomite przygotowanie oraz zrealizowanie ceremonii pogrzebowej. Gorące podziękowania raz jeszcze. Ryszard Ostaszewski
Robert Kargul
3 lata temu zmarła moja mama i wtedy MPUK utkwił mi w pamięci jako solidny zakład pogrzebowy. Dlatego teraz, gdy zmarł mój brat, odszukałem dokumenty z pogrzebu mamy i zadzwoniłem od razu do MPUK. Ciało brata zostało odebrane po godzinie od telefonu, a wszystkie formalności załatwiłem kolejnego dnia w punkcie przy ul. Powązkowskiej 14. Za każdym razem, gdy miałem problem z wyborem trumny, kwiatów lub muzyki, pani Maryla Surowy służyła dobrą radą. Moja rodzina o pogrzebie wypowiadała się w samych superlatywach. Chcę tą drogą podziękować firmie MPUK i p. Maryli Surowy - dzięki pracownikom MPUK zostałem odciążony od trudu organizacji pogrzebu w tych niełatwych dla mnie chwilach.
Ewa i Jerzy Szynkiewicz
Kiedy w dniu 23 maja 2017 r. zmarła moja teściowa poszłam wraz z mężem do Punktu Usług Pogrzebowych Nr 9 na ul. Floriańskiej 12, który reprezentuje pani Krystyna Zawistowska. Zajęła się nami natychmiast, wykazując zrozumienie, takt i cierpliwość. Stworzyła domową atmosferę, abyśmy w tych trudnych dla nas chwilach mogli się czuć dobrze. Wykazując duży profesjonalizm, wyjaśniała nam wszystkie kwestie dotyczące pochówku bliskiej nam osoby. Doradzała co zrobić, jak będzie lepiej. Widać, że pani Krystyna posiada dużą praktykę i godnie reprezentuje swoje Przedsiębiorstwo. Chcę nadmienić, że z usług Punktu Nr 9 korzystamy nie po raz pierwszy i za każdym razem byliśmy zadowoleni z obsługi. Tą drogą chcemy serdecznie podziękować raz jeszcze.
Ryszard Ostaszewski
W dniu 9 listopada 2019 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zorganizowało pogrzeb mojej żony Grażyny Ostaszewskiej, który odbył się w Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży – Warszawa Siekierki, a potem na cmentarzu w Powsinie. Pracownicy oddelegowani do uczestnictwa w ceremonii wykazali się nadzwyczajnym taktem, opanowaniem i spokojem adekwatnym do sytuacji. Najwyższy profesjonalizm i sprawność działania tych osób spowodowały, że pogrzeb przebiegał w sposób płynny i taktowny. Ponadto sposób ułożenia dużej ilości wieńców i kwiatów w kościele, jak i na grobie świadczył o świetnym zorganizowaniu. W związku z powyższym pragnę na ręce Zarządu Spółki złożyć serdeczne podziękowania za kompleksowe i znakomite przygotowanie oraz zrealizowanie ceremonii pogrzebowej. Gorące podziękowania raz jeszcze.
Alicja Broczkowska
Pragnę z całego serca złożyć podziękowania dla Pani Agnieszki Sikorskiej z MPUK Sp. z o.o. za fachowe doradztwo (m.in. w zakresie wyboru cmentarza, sali pożegnań), za cierpliwość i chęć wysłuchania, za uczciwość, za pomoc w ograniczaniu kosztów, by zmieścić się w dysponowanej kwocie, za możliwość skorzystania z porady prawnej. Przede wszystkim jednak za zrozumienie i ciepły uśmiech, Pani Agnieszko - dziękuję.
Ewa Chotomska
Mija miesiąc od śmierci mojej mamy - wielkiej pisarki dla dzieci, porównanej przez specjalistów od literatury na uroczystościach pogrzebowych do Mickiewicza dla dzieci - Wandy Chotomskiej. Pogrzeb był państwowy, a zakład MPUK przy ul. Nakielskiej, który wskazało Ministerstwo, spełnił swoje zadanie na 6+. Zapewne to zasługa Pani Marzeny Kornaszewskiej, która w bardzo piękny, subtelny sposób kierowała wszelkimi działaniami, jakie wiążą się z tą ceremonią, o których nie miałam wcześniej nawet pojęcia. Bardzo nam pomogła w tych ciężkich chwilach. Doceniła to moja znajoma, która też oddała podobne sprawy w ręce Pani Marzeny. Jeszcze raz dziękuję, że mogłam te najtrudniejsze w życiu chwile przejść z taką ciepłą, profesjonalną, zaangażowaną w pracę osobą.
Małgorzata Lorens
Pragnę podziękować za pomoc, jaką otrzymałam od Państwa firmy w trudnym czasie, jakim dla mnie jest odejście mojej Mamy - ś.p. Czesławy Urbańskiej. Państwa pracownicy, a szczególnie pani Anna Kuśmierczyk z punktu na Pradze Południe przy ul. Grochowskiej 156, wykazała się wielką empatią i zrozumieniem, a także sprawnie pomogła mi przejść kolejne etapy załatwiania spraw związanych z ostatnim pożegnaniem. Również pragnę podziękować panom, którzy zajmowali się przewozem z ul. Powązkowskiej do kościoła w Wilanowie i dalej na cmentarz parafialny. Wykonali swoją pracę bardzo profesjonalnie, z wielką kulturą i powagą, jaka powinna towarzyszyć uroczystości pogrzebowej. Raz jeszcze dziękuję za wsparcie w tych trudnych chwilach.
Leokadia Rymkiewicz-Ładysz
Składam na Pana Prezesa ręce serdeczne podziękowania za okazanie mi przez Państwa Pracowników pomocy w załatwieniu wszelkich spraw związanych z organizacją uroczystości pogrzebowych Mojego ukochanego Męża Bernarda Ładysza. Szczególne podziękowania i uznanie wyrażam dla Pani Marzeny Kornaszewskiej z Zakładu Pogrzebowego przy ul. Mickiewicza 9 oraz dla Pana Kierownika Bogusława Bokłaka. W tych trudnych dla mnie chwilach ze strony Pani Marzeny Kornaszewskiej oraz Pana Kierownika Bogusława Bokłaka spotkałam się z ich zrozumieniem, wręcz ponadprzeciętnym zaangażowaniem, pełnym profesjonalizmem i jednocześnie wysoką kulturą osobistą oraz empatią, czego najlepszym dowodem był godny i bardzo uroczysty przebieg ceremonii pogrzebowej Mojego Męża.
Elżbieta Heller
Z całego serca chciałabym Państwu w swoim i mojego brata imieniu podziękować za organizację uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Dziękuję za serdeczność, profesjonalizm, za wszystko co Państwo dla nas w tych trudnych dniach zrobiliście. Wiem, to Wasza praca, ale bardzo chciałbym, żebyście Państwo wiedzieli, że bardzo ją doceniamy. W tych smutnych dniach pożegnania z naszą ukochaną Mamą, to dzięki Wam czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni. Ktoś czuwał nad nami. Serdecznie dziękujemy zwłaszcza Pani Wiejek, z którą mieliśmy bezpośredni kontakt i która nami się opiekowała.
Anna Woźnicka
W imieniu swoim oraz mojej rodziny chciałam serdecznie podziękować za bardzo sprawną i profesjonalną pomoc przy organizacji pogrzebu cioci. Praca, jaką Państwo wykonujecie, jest bardzo ważna i nie należy do najłatwiejszych - nie tylko ze względu na samą tematykę, ale również ze względu na klienta, który przychodzi do Państwa pogrążony w żałobie, często utrudniającej swobodną komunikację. Obie Panie, z którymi moja rodzina miała okazję rozmawiać w MPUK przy ul. Sandomierskiej 23 w związku z organizacją pogrzebu, były bardzo profesjonalne i rzeczowe, a jednocześnie taktowne, cierpliwe i wykazujące duże zrozumienie dla sytuacji, w jakiej znalazła się moja rodzina.
Elżbieta Bogucka
Z całego serca pragnę podziękować za wsparcie i pomoc przy organizacji pogrzebu mojego męża Janka Lityńskiego. W chwilach niezwykle dla mnie trudnych Pani Marzena swoją wrażliwością, kulturą i kompetencją pomogła mi przetrać wszystkie urzędowe czynności. Była przy mnie, czułam że, panuje nad całą logistyką. Życzę zdrowia Panu i Zespołowi. Raz jeszcze dziękuję, że dzięki Państwu mój Mąż miał godny pogrzeb. Pozdrawiam serdecznie.
Jarosław Osowski
W imieniu naszej rodziny, serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu ś+p. Zofii Osowskiej, który odbył się 18 marca 2021 r. na Cmentarzu Bródnowskim, i wszelką pomoc p. Annie z punktu pogrzebowego MPUK przy ul. św. Wincentego 88. Doceniamy zaangażowanie p. Anny, to, że była dla nas dostępna także przez telefon, rady przy wyborze urny, kwiatów i napisów. Godnie mogliśmy pożegnać naszą Mamę, Babcię i Prababcię.
Anna Bartoszewicz
Dziękuję serdecznie Pani Agnieszce i Panu Krzysztofowi za pomoc w pochówku Mojej Mamy, za miłą obsługę i cierpliwość. Dzięki PUP na ul. Redutowej i zaangażowaniu osobistym Pracowników, wszystko mogło odbyć się na najwyższym poziomie.
Teresa i Ryszard Zienkiewiczowie
Dziękujemy serdecznie za sprawne zorganizowanie pogrzebu Pani Ity Jackowskiej i Alicji Pachnik. Zdaniem nielicznej gromadki uczestników był dostojny, uroczysty, dobre zorganizowany. Wieńce były przepiękne.
Małgosia Stolarczyk-Zdrojkowska
Pragnę podziękować za organizacje pogrzebu. Wszystko się odbyło bardzo sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Wieńce wyszły przepiękne. Bardzo dziękuje w imieniu Mamy i całej rodziny.
Urszula Małgorzata Bruss Zielińska
Niezmiernie dziękuję za opiekę jaką zostałam otoczona mierząc się z trudnymi i skomplikowanymi sytuacjami w czasie organizowania pogrzebu Jarosława Zielińskiego. Bezpośrednio zajmowała się mną Pani Marzena, która z wielkim profesjonalizmem ogarniała wszelkie problemy wynikające z nagłych utrudnień. Jestem pod wielkim wrażeniem kultury osobistej, taktu i empatii Pani Marzeny. We wszystkich kontaktach ani razu nie odczuwałam ,że jestem tylko klientem, ale byłam po prostu osobą bliską, której zapewniono pełen komfort w tak traumatycznych chwilach jakie przyniosły śmierć mojego męża i niespodziewane problemy.
Piotr Konrad
Serdeczne dziękuję za godną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego Taty. Składam Pani Marzenie z MPUK przy ul. Mickiewicza w Warszawie i pracownikom firmy podziękowanie od siebie i całej mojej rodziny. Bardzo dziękuję za wsparcie i zajęcie się najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil. Jestem niezmiernie wdzięczny za Państwa wyczucie, kulturę oraz organizację uroczystości pogrzebowej.