Tel. 24h/7: 693 503 720

Kwiaty

Piękne kwiaty i oprawa florystyczna to powszechnie znany w naszej kulturze symboliczny gest – nic więc dziwnego, że stały się nieodzownym elementem pogrzebu. Cięte rośliny symbolizują piękno,  ale i nietrwałość, dlatego dobrze odzwierciedlają kruchość ludzkiego życia. Poprzez pozostawienie na grobie oprawy florystycznej w postaci wiązanki lub wieńca ze świeżych kwiatów okazujemy zmarłemu szacunek i miłość, a równocześnie możemy nimi przekazać swój smutek i tęsknotę. Ostatnie pożegnanie ze zmarłą osobą to ostatnia okazja, aby okazać swoje uczucia poprzez kwiaty.

Pracownia florystyczna - Warszawa

MPUK Sp. z o.o. zapewniamy pełną oprawę florystyczną ceremonii pogrzebowych. Z naszego katalogu można wybierać dowolne kompozycje. Do najpopularniejszych należą żałobne wieńce, półwieńce, stroiki na trumnęstroiki urnowewiązanki. Na ogół polecamy wiązanki z żywych roślin. Realizujemy również zamówienia specjalne. Posiadamy własną pracownię florystyczną, dlatego też możemy zagwarantować, że nasze kompozycje są najwyższej jakości i wykonywane zawsze ze świeżych roślin. Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie tworzenia kompozycji roślinnych, specjalizujący się w tworzeniu oprawy pochówków. Sam rodzaj kompozycji to jednak wciąż nie wszystko: dbamy także o odpowiednie przybranie i doradzamy w kwestii doboru gatunku kwiatów. Z reguły na pogrzeb wybierane są róże i goździki, lecz także kalie oraz lilie.

Oczywiście na Państwa życzenie wykonamy również kompozycję z innych gatunków. Do żałobnych wieńców dołączamy szarfę ze słowami ostatniego pożegnania, którego treść ustalamy z Klientem. Oprawa florystyczna zamówiona w naszym domu pogrzebowym jest zawsze gustowna i piękna – właśnie taka, jaka powinna towarzyszyć tej ważnej, choć smutnej chwili.

Oprawa florystyczna pogrzebów w Warszawie

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią, w której znajdują przykładowe oprawy florystyczne oferowane przez naszą pracownię. Proponujemy niezwykle zróżnicowane kompozycje, do których wykonania wykorzystujemy kwiaty z wielu gatunków. Nasza oferta cechuje się bardzo zróżnicowanymi cenami, dlatego korzystając z usług MPUK Sp. z o.o., mogą Państwo zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie zapewniając zmarłemu godny i bardzo elegancki pogrzeb. Nasza pracownia florystyczna w Warszawie korzysta wyłącznie ze świeżych roślin, dlatego gwarantujemy ich doskonały wygląd w czasie trwania uroczystości żałobnych. 

Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na oprawę florystyczną pogrzebu w naszej firmie, zapraszamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia jednego z biur firmy MPUK w Warszawie.

Poza przygotowaniem kwiatów na pochówek proponujemy też szereg innych usług pogrzebowych. W ich zakres wchodzi organizacja ceremonii żałobnej, konsolacja, przygotowanie zmarłego do pochówku razem z jego transportem na cmentarz i wiele innych. Szczegółowe informacje na temat oferty są dostępne na naszej stronie.