Tel. 24h/7: 693 503 720

Za nami Konkurs Talentów na Krakowskim Przedmieściu

Mpuk patronem konkursu

98 urodziny Karola Wojtyły, które przypadały na 18 maja zgromadziły na Krakowskim Przedmieściu tłumy osób. Wszystko dzięki Centrum Myśli Jana Pawła II – organizatorowi weekendowego przedsięwzięcia na cześć jednego z najwybitniejszych Polaków w historii. Po raz pierwszy wśród patronów wydarzenia znalazło się Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.

To właśnie w specjalnie przygotowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II miasteczku, można było poznać ideę Stypendiów m.st. Warszawy, a także obejrzeć pokazy z różnorakich dziedzin. Poczynając od muzyki, street art’u, czy wspólnych zabaw, a na historii, biologii, tudzież żonglerce kończąc. Za wszystkim stali stypendyści we własnej osobie, dzielący się własnymi zainteresowaniami i zdolnościami. Prócz nich, dostępny był też punkt odpowiadający na wszelkie pytania związane ze stypendiami: jakie wymogi należy spełniać, kiedy aplikować, komu takowe stypendia przysługują i dlaczego warto się tym zainteresować. Stypendia m.st. Warszawy to nie tylko wsparcie finansowe, ale i program rozwojowy. 

W gronie firm wspierających wydarzenie znalazło się m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Jest to jedna z najstarszych marek działających w stolicy z branży funeralnej, która w ostatnim czasie aktywnie angażuje się w przedsięwzięcia o charakterze społecznym. Jednym z projektów Spółki realizowanych w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu jest także wspieranie weteranów wojennych poszkodowanych w wyniku walk na froncie poza granicami Polski.