Tel. 24h/7: 693 503 720

MPUK Sp. z o.o. sponsorem Dni Ursynowa 2018

MPUK sponsorem Dni Ursynowa 2018


MPUK Sp. z o.o. aktywnie wspiera oraz uczestniczy w przedsięwzięciach organizowanych przez jednostki miejskie. W roku 2018 sponsorował między innymi Dni Ursynowa – imprezę, o której było głośno w całym mieście. Wydarzenie przejdzie do historii jako jedno z najbardziej udanych, nie tylko w dzielnicy Ursynów.

Dwudniowy piknik na Ursynowie przyciągnął rzesze mieszkańców całej Warszawy. Na scenie w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila wystąpiła cała plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Poza występami gwiazd jak zawsze mogliśmy liczyć na mnóstwo atrakcji. Wśród tych, które cieszyły się największym zainteresowaniem „Miasteczko Wojskowe” Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego. Tam czekała m.in. ścieżka saperska, pojazd HONKER, i robot minerski. Był również pokaz uzbrojenia i uposażenia Jednostki Specjalnej GROM.

Długo można opisywać to co działo się na Ursynowie 8 i 9 czerwca. Wielka impreza, która przyciągnęła tłumy. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się wszyscy przy równie pięknej pogodzie, radosnych nastrojach po to by znowu podziwiać gwiazdy polskiej sceny muzycznej i razem bawić się na Kopie Cwila.