Tel. 24h/7: 693 503 720

Statuetka dla MPUK Sp. z o.o.

mpuk wyróżniony

10 lutego 2018r. odbył się IV Charytatywny Bal Weterana w Jabłonnie. Wydarzenie to, będące kontynuacją przedwojennej tradycji, w nowej, poświęconej weteranom misji zagranicznych, odsłonie na stałe wpisało się do kalendarza imprez organizowanych przez Fundację „NIKT NIE ZOSTAJE”.

Bal jest wyjątkowy – to mecenasi i sponsorzy, szacowni goście, ludzie o wielkich sercach, życzliwości i empatii nadają mu ten szczególny walor, jakim jest pozyskiwanie funduszy na szczytny cel – na rzecz podopiecznych Fundacji „NIKT NIE ZOSTAJE”.

Statuetką okolicznościową za szczególne zasługi we wspieraniu weteranów rannych i poszkodowanych w misjach wojskowych poza granicami kraju oraz ich rodzin oraz wspieranie przedsięwzięć realizowanych przez Fundację podczas tegorocznego balu wyróżniono między innymi Prezesa Zarządu Andrzeja Relidzyńskiego.

Podczas balu odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów oraz darczyńców. Zlicytowana zostały, między innymi, koszulka meczowa Cristiano Ronaldo z oryginalnymi podpisami wszystkich piłkarzy Realu Madryt, koszulka klubowa Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium z oryginalnym autografem, model samolotu F-16 z polskimi szachownicami, przekazany przez prof. Andrzeja Karkoszkę. Zlicytowano również inne, bardzo atrakcyjne przedmioty.
Kolejnym punktem balu była loteria fantów, za zakup cegiełek, podczas której rozlosowano nagrody. Były nimi, między innymi, obrazy autorstwa samych weteranów – uczestników Terapeutycznych Warsztatów Malarsko – Fotograficznych również organizowanych przez Fundację „NIKT NIE ZOSTAJE”.
Imprezę uświetnił występ wokalny Magdaleny Tunkiewicz, która wykonała utwory ze znanych musicali w nowym opracowaniu.