Tel. 24h/7: 693 503 720

Pamiętamy o Waszych bliskich

mpuk Pamiętamy o Waszych bliskich


„Pamiętamy o Waszych bliskich” – pod takim hasłem realizowana jest kampania promocyjno-wizerunkowa Spółki MPUK w środkach komunikacji miejskiej.

W dniach 27 października – 14 listopada 2018r., z okazji Święta Wszystkich Świętych, w autobusach, tramwajach, szybkiej kolejce miejskiej, jak również na wiatach przystankowych na terenie Warszawy umieszczone są plakaty, jak również animacje pokazujące profesjonalizm i indywidualizm naszych usług pogrzebowych.

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. to najstarszy i największy zakład pogrzebowy w Warszawie. Organizacją pogrzebów zajmujemy się już od ponad 70 lat. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia – zawsze jesteśmy gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem. Świadczymy usługi pogrzebowe zgodnie z życzeniem, dbamy o każdy szczegół oraz komfort Klientów. Organizujemy pogrzeby zarówno w kościołach, domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych oraz salach pożegnań. Oferta MPUK jest konkurencyjna na tle branży pogrzebowej.