Historia

MPUK Sp. z o.o.

MPUK Sp. z o.o. to najstarszy i największy zakład pogrzebowy w Warszawie - organizacją pogrzebów zajmujemy się już od ponad 70 lat. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze ceremonii pogrzebowych. Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju: świeckie i wyznaniowe (w obrządku zgodnym z różnymi religiami), tradycyjne oraz urnowe.

Pozostajemy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia – zawsze jesteśmy gotowi, by służyć radą, pomocą i wsparciem.

Posiadamy 12 placówek na terenie całej Warszawy, dzięki czemu nasza lokalizacja jest zawsze dogodna. W razie potrzeby możemy również spotkać się w domu klienta lub w innym wskazanym miejscu.

Pomagamy przejść przez trudny czas pożegnania z najbliższymi na każdy możliwy sposób, reprezentujemy także naszych klientów w urzędach i kancelariach (m. in. pomagamy w formalnościach związanych z zakupem miejsc na cmentarzach). Świadczymy usługi pogrzebowe zgodnie z życzeniem, organizujemy pogrzeby zarówno w kościołach, jak i różnych domach wyznaniowych, domach przedpogrzebowych i salach pożegnań.

Na poniższej osi czasu możesz zapoznać się z dziejami MPUK Sp. z o.o. na przestrzeni lat.

22 836 16 69
22 836 69 16
608 053 943
Telefon całodobowy
195 88

Historia MPUK

1945

Początki historii naszej firmy sięgają aż 1945 roku, kiedy powołany został Miejski Zakład Pogrzebowy.

1951

W 1951 roku zakład przekształcono w przedsiębiorstwo państwowe i nadano mu nazwę Miejskiego Przedsiębiorstwa Pogrzebowego.

1976

W 1976 roku zmieniono jego nazwę na Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych.

2002

Od 2002 roku w wyniku przekształceń własnościowych MPUK jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której jedynym udziałowcem i właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa.