Tel. 24h/7: 693 503 720

Pogrzeby online przy użyciu kamery streamingowej

Pogrzeby online

Trwająca epidemia zmieniła wszystko, w tym zasady uczestnictwa gości w tak ważnej ceremonii, jaką jest pogrzeb bliskiej osoby. Branża pogrzebowa jednak szybko zareagowała na nowe realia. Sprawdź, jak możesz umożliwić swojej rodzinie dołączenie do mszy pożegnalnej na odległość. Zapraszamy do lektury.

Ceremonia na odległość

Mając na uwadze obecną sytuację na świecie, nie każdy może uczestniczyć w ostatniej drodze życia bliskiej osoby. Szczególnie jeśli jest to pogrzeb, który wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, oprócz powszechnej realizacji usług pogrzebowych w Warszawie, oferujemy dodatkowo możliwość relacjonowania pogrzebu przez internet w formie transmisji na żywo.

Ceremonie transmitowane są za pomocą specjalnej platformy i kamery streamingowej. Dostęp do nagrania mają tylko osoby posiadające indywidualne hasło, które można łatwo przekazać bliskim za pomocą sms-a. Gwarantuje to pełną prywatność uczestnikom. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dlatego zapewniamy wysoką jakość nagrań z pogrzebów online.

Dbamy o wszystkich

Oferowane przez nasz zakład profesjonalne usługi pogrzebowe doceniane są przez wielu klientów. Nie inaczej jest w przypadku transmisji pogrzebu online. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy uczestnik ceremonii, nawet ten, który obserwuje ją na odległość, czuł, że we właściwy sposób żegna się z bliskim. Co więcej, na życzenie rodziny, zapis z kamer może zostać zachowany, a następnie przesłany na nośniku. Istnieje także możliwość umieszczenia na transmitowanym obrazie spersonalizowanej wiadomości lub zdjęć zmarłej osoby.

Nasze punkty usług pogrzebowych znajdują się w Warszawie m.in. na: 

  • Targówku,
  • Bielanach,
  • Śródmieściu.

Podsumowanie

Od wielu lat oferujemy profesjonalne usługi pogrzebowe w różnych lokalizacjach w Warszawie. W obecnej sytuacji zachęcamy jednak do skorzystania z możliwości przygotowania dla części gości transmisji online z pogrzebu. W przypadku pytań dotyczących transmisji ceremonii przez internet – zapraszamy do kontaktu.